Одесские штучки

Одеська область найбільше постраждала від російського удару, — РНБО

Секретар РНБО Олексій Данілов розповів про ситуацію в регіонах України після масованої ракетної атаки росіян, яку вони вчинили у понеділок, 5 грудня.

В ефірі телемарафону він повідомив, що внаслідок ракетних ударів найбільше постраждала Одеса. Це співпало з нашим висновком, зробленим вчора увечері. 

За словами секретаря РНБО, енергетики вже працюють над ліквідацією наслідків.

На даний момент в Одесі вже відновлено теплопостачання, у більшості міста відновили подачу води. Місцями подають електрику. Електротранспорт в Одесі не працює. А Одеська залізниця подала струм на всі ділянки контактної мережі та "наздоганяє" затримки руху потягів. 

На відновлення енергосистеми після нових російських ударів потрібно один-два дні — Укренерго
На решті території України обійшлося без серйозних наслідків, додав він.

"По решті території ми не бачимо великих проблем. До цього наші фахівці готові. Ба більше, ми вже розуміємо, в який спосіб нам діяти, коли ми розуміємо, що найближчим часом буде атака. Це вже наше ноу-хау, наших енергетиків, які спільно зі службами відпрацьовують ці питання", — розповів Данілов.

У понеділок, 5 грудня, росія здійснила нову ракетну атаку по Україні. Близько 13:10 в Україні була оголошена масштабна повітряна тривога, включно з Києвом, у кількох областях чути роботу ППО.

На тлі ракетної атаки повідомлялося про нові відключення електроенергії в Одесі, Сумах, Житомирі, Кривому Розі.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Сигнал «Увага всім». Що треба робити, почувши такий сигнал

Observan

Завтра в Одессе начнется пивная ярмарка

Observan

В украинских школах введут уроки медиаграмотности

Observan