Одесские штучки

Одеська область не постраждала від ракетного удару (ВІДЕО)

Вночі 16 лютого противник випустив по Україні 36 крилаті ракет повітряного та морського базування з літаків та корабля. Одеська область не була уражена цими ракетами. 

Всього росіяни выпустили 36 ракет — це 12 крилатих ракет Х-101/Х-555 із двох стратегічних бомбардувальників Ту-95мс з району Каспійського моря, 8 крилатих ракет «Калібр» із фрегата з акваторії Чорного моря, 12 крилатих ракет Х-22 із шести дальніх бомбардувальників Ту-22м3 з району Курська та три керовані авіаційні ракети Х-59 з двох літаків тактичної авіації Су-35 з району Мелітополя і одна проти корабельна берегова ракет "Онікс". 

Силами та засобами Повітряних Сил ЗС України знищено 14 крилатих ракет Х-101/Х-555, «Калібр» та дві керовані авіаційні ракети Х-59.

Над південними регіонами, але не над Одеською областюа ППО знищила 8 ракет типу «Калібр», випущених з акваторії Чорного моря – 6 над Миколаївщиною, 2 – над Херсонщиною. 

А також збито 2 ракети повітряного базування, спрямовані в центральні регіон

Нанесено удар по одному із об’єктів критичної інфраструктури на Кіровоградщині. Там триває гасіння пожежі. Інформація про постраждалих уточнюється.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На трассе Одесса — Рени произошло ДТП с летальным исходом

Observan

В Одесской области задержан очередной взяточник

Observan

Огромное количество незаконно добытого металлолома изъяли в Одесской области

Observan