Одесские штучки

Одеські поліцейські затримали «збройних бізнесменів»

Одеські поліцейські затримали підпільних «збройних бізнесменів».

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Правоохоронці отримали інформацію, що мешканці Миколаївської області пропонують до збуту зброю та боєприпаси.  Серед асортимету — автомати «Калашнікова» по 1000 доларів США, набої, вартість яких залежала від калібру, також можна було придбати і пістолети.

Усі деталі «угоди» ділки з потенційними покупцями вели через месенджери, потім один із них забирав гроші, а вже наступного дня у заздалегідь визначеному місці відбувалась особиста зустріч для передачі «товару».

З метою знешкодження діяльності «збройних бізнесменів» слідчі слідчого управління ГУНП в Одеській області та оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області провели заходи для їх затримання. Тож на одній з АЗС дороги Одеса-Миколаїв фігурантів затримали під час передачі покупцеві автомата АК-47 та 169 набоїв до нього. За це вони, днем раніше, отримали 37 000 гривень.

Крім того, у помешканнях фігурантів поліцейські вилучили автомат Калашникова АК-12, пістолет Макарова, 800 набоїв різного калібру, 59 зіп-пакетів наркотичних солей, які направили на експертне дослідження.

Тепер обом фігурантам загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одеситам пропонують дізнатися більше про людяність

Observan

Патроны из США и Румынии: в Одесской области пограничники выявили незаконные боеприпасы

Observan

В Одеській області затримали шахрая

Observan