Одесские штучки

Одеський порт відвідав міністр транспорту Франції

Клеман Бон мав нагоду ознайомитись з функціонуванням транспортного коридору, завдяки роботі якого і відбувається експорт зернових культур з портів Одеської області. Представники компанії CMA CGM, термінал якої оглянула французька делегація, розповіли, що завдяки реалізації новітніх технологій в Одеському морському торговельному порту, вдалося збільшити ефективність контейнерних завантажень та перевезень, що тим самим ефективно сприяє пришвидшенню процесу відправки з порту суден важантажених зерном.

"Український експорт зерна — це знак великої солідарності під час  війни в вашій країні. Держава, яка сама потребує допомоги, щедро жертвує, щоб врятувати людей в Африці. І ми всіляко будемо вас підтримувати. Нагадаю, що Франція через Всесвітню продовольчу програму ООН підтримує транспортування та розподіл кілька десятків тисяч тонн пшениці з України для бідних людей, зокрема в Сомалі", — сказав Клеман Бон.

Під час візиту французького міністра в.о. голови Одеської ОВА Борис Волошенков зауважив, що для України і Одеської області значимими є питання відбудови, і в цьому напрямку вже запланована значна підтримка французьких регіонів-партнерів. «Важливо у цей складний для України період не втрачати підтримку світу. Вдячні Франції за підтримку, яку ми відчуваємо на всіх рівнях і сподіваємось, що завдяки сприянню Франції Чорноморську Зернову Ініціативу  буде продовжено і після 18 травня. Адже від того чи буде угода подовжена, залежить   забезпечення продовольством найбідніших країн світу. Зернова угода сприє зниженню глобальної вартості продовольства і надає критично важливу допомогу людям", — зазначив Волошенков.

Перебуваючи в Одесі міністр транспорту Франції наголосив про незмінну підтримку його державою України в гуманітарному, економічному, політичному та військовому напрямках. "Ми щиро захоплюємось мужністю українського народу та будемо зберігати усі форми співпраці з французькими компаніями, які працюють не тільки в портах. Також Україна може розраховувати на всебічну дипломатичну підтримку з боку Франції щодо продовження  зернової угоди", — наголосив Клеман Бон. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Огляд ліцензійних онлайн казино в Україні

Observan

За подделку и продажу фальшивых ковид-сертификатов введут уголовную ответственность

Observan

В Одесі побили і пограбували перехожого

Observan