Одесские штучки

Одеську область обіцяють скоро повернути до планових графіків відключень

За словами заступника голови Офісу Президента Кирила Тимошенко, ситуацію з енергетикою в Одеській області зараз вдалося стабілізувати. Вже за кілька днів при відсутності нових російських ударів можна буде повернутися до чіткого графіку стабілізаційних відключень.

"Після обстрілів 5 грудня енергетична система міста та населених пунктів навколо постраждала найбільше. Енергетики зробили велику роботу. Ситуацію вдалося стабілізувати, найближчим часом повернемося до планових графіків подачі електроенергії", — написав Тимошенко.

За його словами, в ніч на 8 грудня фахівці знайшли спосіб перепід'єднати Одесу та Одеський район до мережі.

Однак, Одеса залишається заживленою за резервною схемою, яка не забезпечує всіх потреб мільйонного міста. Тому зберігається дефіцит електроенергії та поки що діють екстрені відключення без графіку.

Також при підключенні ряду кварталів та районів Одеси виникали перевантаження у тих чи інших сегментах електромережі та аварійні ситуації на трансформаторах та інших вузлових точках.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Полицейский из Одесской области может получить до восьми лет тюрьмы

Observan

В Одессе демонтировали почти сотню вывесок и рекламных конструкций, размещенных с нарушениями

Observan

Юные одесские повара вошли в пятерку лучших на Олимпийских кулинарных играх

Observan