Одесские штучки

ООН не розслідує постачання дронів з Ірану до росії

США вважають, що генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш піддався тиску з боку путіна і тому не направив до України офіційних осіб для перевірки використання росією іранських безпілотників. Про це повідомляє Reuters.

"Ми шкодуємо, що ООН не зробила кроків для проведення нормального розслідування цього порушення. Ми розчаровані тим, що секретаріат, очевидно, піддавшись на російські погрози, не виконав мандат, наданий йому Радою безпеки, на проведення розслідування", — сказав заступник посла США в ООН Роберт Вуд.

При цьому росія заперечує, що її війська використовували іранські безпілотники в Україні, і стверджує, що офіційні особи ООН не мають мандату на поїздку до Києва для розслідування походження безпілотників. 

В свою чергу, Іран визнав, що постачав Москві безпілотники, але сказав, що вони були надіслані до того, як росія вторглася до свого сусіда в лютому.

Нагадаємо, нещодавно керівництво ООН отримало листи від України, Франції, Німеччини, Великобританії та США щодо необхідності перевірити інформацію про передачу Іраном безпілотників Росії. Передача безпілотників суперечить резолюції Ради Безпеки ООН. 

Після деякої перерви росіяни поновили масове використання іранських дронів прооти України.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Штабе ООС назвали условия для отмены разведения сил

Observan

Ребенок выпал из окна многоэтажного дома в центре Одессы

Observan

Речник Одеської ОВА розповів про російські військові частини у Чорному морі

Observan