Одесские штучки

Отримав гроші і зник: одесит ошукав волонтерів під час продажу бронежилетів

Одесит пообіцяв волонтерові доставити партію бронежилетів, отримав за них майже 300 тисяч гривень і зник.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Правопорушник, маючи ділові стосунки з волонтерами в результаті неодноразового співробітництва, заздалегідь спланував шахрайську схему під приводом продажу захисного спорядження для українських військовослужбовців.

До нього звернулася помічниця волонтера і повідомила про намір придбати 15 одиниць бронежилетів для воїнів. Правопорушник запевнив жінку, що доставить товар вартістю 292000 гривень, і скинув їй реквізити власного банківського рахунку для оплати. Отримавши на картку гроші, зловмисник привласнив їх і припинив виходити на зв’язок з потерпілою стороною, ігноруючи її.

Тепер 29-річному правопорушникові загрожує штраф від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51000 до 68000 гривень) або виправні роботи на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Стало известно, как проводят лето одесские школьники

Observan

Одесскую область может связать еще одна автомагистраль с Европой

Observan

Сбывали героин из РФ одесситам: правоохранители задержали группу наркоконтрабандистов (фото, видео)

Observan