Одесские штучки

Пенсіонер з Одеської області найняв кілера, щоб вбити голову сільради

Чоловік і сам декілька разів балотувався на пост голови Сухолиманської сільської ради. Найняти кілера для конкурента він вирішив після того, як йому відмовили в земельній ділянці. Але кілер все розповів поліції.

Про це стало відомо з вироку Малиновського районного суду, передає УСІ.

Інцидент стався ще у 2016 році. Спочатку чоловік запропонував мешканцю Сухого Лиману знайти кілера, а потім – самому вбити сільського голову. За це він обіцяв 20 тис. доларів. Але коли виконавець зрозумів, що пенсіонер налаштований серйозно, то замість злочину пішов до поліції.

Тож вбивство інсценували та надали замовнику фальшиві фото нібито вбитої жертви. Сам голова розповів, що тричі обирався головою Сухолиманської сільської ради. Замовника він знає близько 40 років, і хоч, вони свого часу були конкурентами, – нормально спілкувалися. Погіршилися стосунки, коли чоловіку відмовили у земельній ділянці на законних підставах.

Підсудний народився у Білорусі, раніше судимим не був. За рішенням суду за спробу вбивства чоловік сяде на 10 років до в’язниці – 3 місяці з них він вже провів у СІЗО. Також замовник заплатить 100 тис. грн моральної компенсації та 70 тис. грн за витрати на правову допомогу постраждалого.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Владимир Зеленский потребовал от Верховной Рады провести инаугурацию 19 мая

Observan

Ураган в Одессе: какие маршруты электротранспорта не работают

Observan

В Одесской области хитростью пытаются сохранить памятники советского периода

Observan