Одесские штучки

Переодягнувся в жінку: на держкордоні в Одеській області затримали заробітчанина

На Одещині прикордонники Білгород-Дністровського загону виявили чоловіка, який заради втечі за кордон переодягнувся в жінку.

Про це повідомляє пресслужба Південного регіонального управління ДПС України.

Під час перевірки документів та підстав для проїзду транзитної ділянки автомобільної дороги Одеса-Рені, прикордонники запримітили особу, яка в темний час доби була в сонцезахисних окулярах та хустці.

Перевіривши в неї документи, виявилось що «пасажирка» зовсім не жінка, а чоловік, який побоюючись призову, вдався до перевтілення.

35-річний українець пояснив, що до початку повномасштабного вторгнення перебував за кордоном з метою заробітку. Однак, на Великдень вирішив приїхати додому в  Одесу, сподіваючись, що зможе безперешкодно повернутися за кордон нашвидкуруч «змінивши стать».

Чоловіка притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Представниками територіального центру комплектування видано повістку.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Пешеход попал под колеса иномарки в Одесской области

Observan

Под Одессой пронесся смерч — (видео)

Observan

Один из трамваев Одессы получил сильные повреждения

Observan