Одесские штучки

Після скасування «зернового коридору» з портів Одеської області вперше відправили судна з металом

Нещодавно з портів Одеса та Південний вийшли судна Primus, Anna Tereza та Ocean Courtesy, заблоковані у гаванях із 24 лютого 2022 року. Ці судна стали відповідно другим, третім та четвертим, яким вдалося вийти з українських портів після припинення дії "зернової угоди".

І ці три судна везли не лише аграрну продукцію, як це було у часи дії "зернових домовленостей". Нові гуманітарні коридори, гарантовані урядом та військовим флотом України, дають можливість для перевезення будь-яких вантажів.

На борту деблокованих суден — продукція українських металургів та гірників, яку виготовили ще до початку повномасштабної війни. А саме, це понад 76 тис. т металопрокату виробництва комбінатів "Азовсталь", "Запоріжсталь", "Каметсталь" і "АрселорМіттал Кривий Ріг", а також 172 тис. т залізорудного концентрату, виробленого на ГЗК Групи "Метінвест". Зараз український метал і залізорудний концентрат прямують до закордонних покупців, які оплатили продукцію ще до початку російської агресії.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

«Тебя ждут дома»: история боевика «ДНР», который поверил СБУ и начал новую жизнь

Observan

Одесские патрульные разыскали двух 16-летних беглянок

Observan

В Одессе почтили память погибших жертв Холокоста (ФОТО)

Observan