Одесские штучки

Польща надасть Україні не лише танки «Леопард»

Польща передасть Україні ще 60 танків на додачу до 14 німецьких "Леопард-2", про що заявив прем'єр-міністр Матеуш Моравецький в ефірі телеканалу CTV.

За словами Моравецького, Польща намагається подавати приклад іншим країнам у своїй допомозі Україні: "Польща першою півроку тому відправила 250 танків, а то й більше. Зараз ми готові відправити 60 наших модернізованих танків, з них 30 РТ-91. І крім цих танків, 14 танків "Леопард 2", якими ми володіємо."

PT-91 Twardy — є основним бойовим танком Польщі. Він заснований на ліцензійному варіанті радянського Т-72М1 і вироблявся у Польщі у 1995-2002 рр. Тобто, це досить нові та досить сучасні танки. Станом на 2010 рік, Польща мала 232 PT-91. Невідому кількість танків PT-91 Twardy Україна вже отримала від Польщі влітку 2022 року.

Моравецький також зазначив, що якщо західні партнери не хочуть, щоб Україна зазнала поразки, то мають бути дуже відкритими та сміливими у підтримці України. 

Всі деталі головних тенденцій постачання танків Україні від країн Заходу у нашому відеоогляді.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Адміністрація ринку «7 кілометр» дала рекомендації з метою попередження сонячних і теплових ударів

Observan

Число случаев COVID-19 в Украине превысило 110

Observan

Удивительная Украина: самый необычный автомобиль в Одессе

Observan