Одесские штучки

Поромна переправа через Дунай перетворилася на порт

У вересні 2022 року в Орлівці поруч з причалами поромної переправи на березі Дунаю було організовано перевалочний комплекс, який вже успішно працює. З того часу було перевалено понад 50 тис. тон вантажів і з річкових, і з морських суден завдяки тому, що глибина біля причалу тут більше, ніж у Ренійському порту.

У листопаді перевантажувальний комплекс включили до акваторії Ренійського порту. При цьому власники Орлівки мають прямий договір із філією «Дельта-лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) на заведення суден із гирла Бистре та прямий договір з АМПУ на оперування та агентування. Наразі подана заявка на статус морського терміналу — це фактично перетворить Орлівку на повноцінний порт, здатний приймати річкові вадна та навіть морські судна відповідних розмірів.

Обсяг інвестицій складає понад $2 млн, і розбудова молодого порту продовжується. Зокрема, стартувало будівництво великих складів на 15 тис. тонн одноразового зберігання вантажів.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе гибнут краснокнижные крабы

Observan

Суицид на детской площадке: в Одессе повесился мужчина

Observan

Одеські енергетики виборюють чистоту навколишнього середовища

Observan