Одесские штучки

Президент України підтвердив втечу російського флоту з Криму

24 жовтня, відкриваючи у Празі парламентський саміт Кримської платформи, президент України Володимир Зеленський заявив, що російський чорноморський флот вже не може проводити операції у західній частині Чорного моря та фактично втік з Криму. Також Зеленський підкреслив, що росіяни вже не мають безпечних для себе маршрутів як в Криму, так і на всіх окупованих територіях.

"Ілюзії тануть. Російський військовий флот більше не здатний оперувати в західній частині Чорного моря і поступово тікає з Криму. Це історичне досягнення", — зазначив президент, -. Для російських терористів немає жодного безпечного логістичного маршруту в Криму та на окупованих частинах чорноморського й азовського узбережжя. Ми ще не досягли повного вогневого контролю над Кримом і прилеглими водами, але це буде. Це питання часу".

Зеленський також підкреслив, що росіяни відступають якнайдалі від зони досяжності українських ракет — до південно-східної частини Чорного моря, в тому числі на бази у окупованій грузинській території в Абхазії. "Залишки чорноморського флоту базуватимуться в південно-східній частині моря, максимально далеко від українських ракет і морських дронів. Але їм їх усюди дістанемо.".

Також президент України відзначив тему відновлення судноплавства в українські чорноморські порти. За його словами, забезпеченим українською армією тимчасовим морським коридором пройшли вже приблизно 50 суден, ще приблизно 50 уже заявили про бажання скористатися коридором.

У нашому відео — аналіз поразки чорноморського флоту на брифінгу у медіа-центрі "Україна".

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские полицейские задержали вандала

Observan

У місті на Одещині заборонили використання електросамокатів

Observan

В ходе спецоперации Объединенных сил уничтожена база оккупационных сил РФ на Донбассе

Observan