Одесские штучки

Президент України провів в Одесі робочу нараду

У межах робочої поїздки до Одеської області Президент України Володимир Зеленський провів нараду з військовим командуванням та керівниками правоохоронних органів щодо безпекової ситуації в регіоні та забезпечення його життєдіяльності.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

«Одеса. Провів нараду з військовим керівництвом, очільниками правоохоронних органів та обласною владою щодо ситуації в місті та області. У центрі уваги – підготовка до зими, захист наших людей, інфраструктури та енергетики від російського терору.

Докладно обговорили підготовку до опалювального сезону, захист обʼєктів енергетики, наслідки російських обстрілів портової інфраструктури, потреби системи ППО. Працюємо як удома, в Україні, так і з партнерами, щоб дати більше захисту державі та людям,» — зазначив Президент України Володимир Зеленський.

Також Влодимир Зеленський подякував Нідерландам, Марку Рютте, уряду та всьому нідерландському народу за незмінну увагу до України й за надзвичайно вагому підтримку нашої держави та людей.

«Є нове рішення Нідерландів для посилення української ППО. Обговорили наші подальші можливі кроки щодо коаліції F-16, у якій Нідерланди відіграють лідерську роль, і щодо інших аспектів оборонної співпраці», — відмітив Президент України.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

США нададуть Україні позачерговий пакет допомоги

Observan

Житель Одесской области ударил знакомого топором

Observan

В Одеській області сталася ДТП

Observan