Одесские штучки

Призначені нові заступники міністра інфраструктури

7 лютого Кабмін призначив Олександра Бутенка та Сергія Деркача заступниками міністра розвитку громад, територій та інфраструктури. Про це повідомив постійний представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

"Призначено: Бутенка Олександра Олександровича заступником міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України; Деркача Сергія Анатолійовича заступником міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України”, — написав Мельничук у Telegram.

Також Кабмін погодив призначення Олександра Прокудіна головою Херсонської обласної державної адміністрації, Юрія Малашка — головою Запорізької ОДА та Сергія Лисака — головою Дніпропетровської ОДА.

Наприкінці січня Кабмін призначив Мустафу Найєма, який до цього обіймав посаду заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури, на посаду голови новоствореного Агентства відновлення та розвитку інфраструктури.

1 грудня Верховна Рада звільнила Олександра Кубракова з посади міністра інфраструктури та призначила на посаду віце-прем’єра — міністра інфраструктури та регіонального розвитку. Нове міністерство створене шляхом об’єднання Міністерства інфраструктури і Міністерства розвитку громад та територій.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Полицейские нашли пропавшую в Одесской области девочку

Observan

На крупнейшем в Украине одесском рынке скидка на пляжные товары

Observan

Трассу М-05 Киев – Одесса в Одесской области будет обслуживать дорожная компания из Тернополя

Observan