Одесские штучки

Призначено нового міністра оборони — Умерова

Сьогодні під час голосування у Верховній Раді нардепи віддали 338 голосів "за" і таким чином схвалили кандидатуру Рустема Умєрова на посаду міністра оборони України. Голосів "проти" не було, "утримався" один депутат, 21 з зареєстрованих сьогодні у сесійній залі — не голосували.

Перед цим до 5 вересня Рустем Умеров був керівником Фонду державного майна. За час його керівництва до державного бюджету надійшло майже чотири мільярди гривень від продажу об'єктів. На початку війни брав участь у переговорах щодо повернення українських військовополонених, у результаті яких вдалося повернути частину захисників "Азовсталі", також брав участь у переговорах про "зернову ініціативу".

Рустем Умєров був обраним народним депутатом IX скликання від партії "Голос". У 2020 році розпочав парламентські слухання з питання деокупації Криму.

5 вересня Верховна Рада проголосувала за відставку Олексія Резнікова з посади глави Міноборони. Перед цим про намір змінити очільника Міноборони заявив президент і рекомендував на цю посаду саме Умерова.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе рабочие при расширении кафе вырубили деревья и сбежали от полиции

Observan

В городе под Одессой проверят все учебные заведения

Observan

В Одеській області будуть ремонтувати 6 медзакладів за державний кошт

Observan