Одесские штучки

Продавав неіснуючий товар: в Одесі спіймали шахрая

Житель Одеси обдурив громадян на продажі кросовок. Прийнявши інтернет-замовлення на взуття, чоловік отримав від трьох співмістян повну передоплату, однак товар їм не відправив. 

Чоловік на одному з популярних сайтів розмістив оголошення про продаж кросівок вартістю 500 гривень, яких не мав. Впродовж трьох тижнів «товаром» зацікавились двоє чоловіків та жінка. При спілкуванні з потенційними покупцями зловмисник зазначав їм, що продає кросівки на умові повної передоплати, а щойно отримував на рахунок кошти, переставав виходити на зв’язок з замовниками та блокував їх. Не дочекавшись обіцяного взуття, потерпілі звернулись до поліції.

Правоохоронці встановили правопорушника та вилучили у нього в якості речових доказів мобільний телефон із сім-карткою, за допомогою яких він займався протиправною діяльністю.

Тепер правопорушникові загрожує штраф від 51 до 68 тис. гривень або виправні роботи на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситам рассказали о работе транспорта в городе

Observan

На лимані в Одеській області спіймали браконьєрів

Observan

Как носить спортивные комбинезоны: комфорт на каждый день

Observan