Одесские штучки

Росіяни нарощують корабельне угруповання у Чорному морі

Напередодні, 28 травня, чорноморський флот росіян тримав у морі 8 кораблів та катерів — 7 у Чорному та 1 в Азовському морях. Всі ракетні ударні кораблі відступили до баз, на той момент загрози ракетного удару з моря для Одеси не було.

Але вранці 29 травня станом на 7:30 було відомо за інформацією оперативного командування "Південь", що у Чорному морі було 6 кораблів, один у Азовському. При цьому у Чорне море вийшов один з надводних кораблів з ракетами "Калібр".

Станом на 8:30 стало відомо про вихід в море ще одного ракетного корабля. Таким чином, зараз у Чорному морі перебувають відразу два ракетні корвети проекту 21631, на яких загалом є 16 ракет "Калібр".

До 10-ї ранку росіяни вивели у море ще й підводний човен. Таким чином, їх можливий ракетний залп до 20 "Калібрів".

Це створює реальну небезпеку ракетного удара по Одесі, Миколаєву та іншим містам України. Найчастіше за все, росіяни "Калібрами" обстрілюють міста на заході та півдні України.

Тим часом ушкоджений раніше розвідувальний корабель чорноморського флоту "Іван Хурс" стоїть на ремонті у Південній бухті Севастополя. У відео — аналіз подій цього успішного удару морськими дронами та його наслідків.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области более 50% официальных безработных с вышим образованием

Observan

Улица на Молдаванке получила имя американского режиссера

Observan

На важливій трасі Одещини на кілька днів змінять схему руху

Observan