Одесские штучки

Росіяни роблять все, щоб зірвати мобілізацію в Україні

Нова хвиля маніпуляцій шириться “ТікТоком”, і ключовий її посил — розділення на “простих” та “непростих”. Пропагандисти знову розповідають, що абстрактна “влада” хоче воювати до останнього українця. І що на фронті лише “простий народ”. 

Як завжди, росіяни помиляються — бо судять по собі.

Це в нашого сусіда “стадо” воює тому, що так каже влада, й боїться виступити проти неї. Українці захищають свою країну та рідних. І, згідно з соціологією, не згодні на жодні компроміси з агресором. 

Це в нашого сусіда на фронті хто завгодно, але не “масквічі”, а діти еліт спостерігають за війною з Лондонів та Цюрихів. В Україні б’ються, відбивають атаки та беруть посадки, а також, на жаль, отримують поранення та гинуть вихідці з усіх регіонів, верств та професій. Оперні співаки та колишні можновладці, журналісти та режисери, айтішники та фермери. Галичани та східняки, закарпатці та кияни, а також біженці з окупованих територій. Молоді й старі, чоловіки й жінки.

Чи існують проблеми з мобілізацією? Звісно. Але саме Збройні Сили, влада та правоохоронці говорять про них найгучніше. Лише наприкінці літа було звільнено всіх голів обласних ТЦК. За журналістськими розслідуванням слідують конкретні рішення. Вся країна прагне перемоги.

Не ми починали цю війну. Але ми будемо воювати до останнього.

Останнього бійця країни-агресора.

Джерело: СтратКом ЗСУ

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Tesla отказывается от использования радаров в некоторых моделях электромобилей и проводит тестирование «костыльного» лидара

Observan

В городе под Одессой уволены два руководителя коммунальных предприятий

Observan

Одеський кінофестиваль покаже у Варшаві 18 українських фільмів

Observan