Одесские штучки

Росіяни завдали ракетного удару з повітря

Близько 4-ї години ранку російські окупанти атакували Україну із літаків стратегічної авіації Ту-95 з району Каспійського моря. Повітряна тривога була оголошена по всій країні, в тому числі і в Одесі.

Підрозділами зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗС України у взаємодії із ППО інших складових Сил оборони знищено 21 із 23 крилатих ракет Х-101/Х-555, а також два БпЛА оперативно-тактичного рівня.  В тому числі 11 ракет знищено над Києвом та областю і 7 ракет знищено над Дніпром.

Але дві ракети не були збиті. Одна з них влучила и житлову багатоповерхівку в Умані. Там загинуло четверо людей, 18 поранених, продовжують розбирати завали, будинок напівзруйнований. Ще одна ракета влучила у приватнй житловий будинок в Дніпрі, де загинуло двоє людей і 4 постраждали.

Цілі знищено у зонах відповідальності повітряного командування «Центр», повітряного командування «Схід» та повітряного командування «Південь», яке відповідає, в тому числі, і за Одеську область.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Киевском районе Одессы поймали домушника

Observan

Турецкая компания «Онур» будет ремонтировать автотрассу М-05 Киев – Одесса

Observan

В одесской многоэтажке горела жилая квартира

Observan