Одесские штучки

Росіяни збираються атакувати Одесу після удару по російському флоту

У Міноборони рф заявили, що базу Чорноморського флоту в Севастополі атакували нібито з акваторії Одеси

Так, росія звинуватила Україну в порушенні "зернової ініціативи": нібито безекіпажні катери (морські дрони) 23 березня та 24 квітня атакували базу Чорноморського флоту у Севастополі та були запущені з акваторії Одеси.

Детальніше про атаку Севастополя 24 квітня та деградацію російського флоту у нашому відеоогляді.

"Проведений аналіз маршруту руху українських безекіпажних катерів показав, що їх запустили з акваторії порту Одеса, визначеного для реалізації "чорноморської ініціативи"", — заявили там.

У Криму параноя через атаки дронів на вмф рф. Арештовують туристів, що гуляють біля бухти у Севастополі. 

Окупанти вже заявили, що вибухи у Севастополі – це результат діяльності українських диверсантів. За даними загарбників, винуватців вже затримали.

Про це повідомляють росЗМІ. "Українські диверсанти" нібито намагалися зняти на відео водні огорожі бухти Чорноморського флоту.

"Ймовірних українських диверсантів затримали в Севастополі – при спробі зняти на відео водні загородження бухти Чорноморського флоту. Саме вони за кілька годин безуспішно атакували ЗСУ", – йдеться у повідомленні.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Забыла свое имя и адрес: в Одессе патрульные помогли пенсионерке с расстройствами памяти

Observan

В Одесской области произошло смертельное ДТП

Observan

Школьникам Беляевки Одесской области хотят купить автобус

Observan