Одесские штучки

Російський агент, який «наводив» ворожі ракети на енергооб’єкти Одеси, отримав суворе покарання

За матеріалами Служби безпеки України до пʼятнадцяти років позбавлення волі засуджено агента фсб, який «наводив» ворожі ракети на енергооб’єкти Одеси.

Співробітники СБУ своєчасно викрили зрадника, задокументували його злочинні дії і затримали наприкінці березня цього року у ході спецоперації в Одесі.

Слідчі спецслужби встановили, що ворожий поплічник збирав інформацію про розміщення підрозділів Сил оборони та об’єктів критичної інфраструктури на території регіону.

Насамперед він намагався виявити бойові позиці української системи протиповітряної оборони. Крім того агента цікавили точні локації місцевих об’єктів енергетики.

Зібрані відомості він зберігав на флешці, яку планував передати представнику російської спецслужби.

За виконання ворожих завдань він розраховував отримувати від ворога до 70 тис. грн на місяць.

За даними слідства, зрадником виявився місцевий житель, якого після початку повномасштабного вторгнення завербувала фсб.

У поле зору окупантів він потрапив через свої прокремлівські погляди, які неодноразово висловлював серед оточуючих.

Для збору розвідувальної інформації він виїжджав до різних районів Одеси та передмістя обласного центру, де здійснював фото- та відеофіксацію об’єктів.

На підставі доказової бази, яку зібрала Служба безпеки в ході досудового розслідування, суд визнав зрадника винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Йому призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Геннадий Труханов: в вопросах развития Одессы мы достигли полного понимания с центральной властью

Observan

Суд вынес приговор угонщику из Одесской области

Observan

В Одессе маршрут трамвая на Большой Фонтан работает круглосуточно

Observan