Одесские штучки

Російський флот змінив тактику і продовжує загрожувати Одесі

Сьогодні, 15 травня, росіяни загалом тримають у морі 8 бойових одиниць свого чорноморського флоту — 6 у Чорному та 2 у Азовському морі. В тому числі, саме у Азовському морі перебуває єдиний наявний на чергуванні ракетний корабель — надводний носій 8 "Калібрів", ймовірніше всього один з корветів проекту 21631.

Саме він несе потенційну загрозу ракетного удару з моря по Одесі чи по іншим українським містам.

Напередодні вранці у морі перебувало аж 4 ракетні кораблі — 3 надводних та один підводний човен з загальним залпом до 25 ракет. Така кількість пов'язана з тим, що підводний човен перед цим в ніч з 13 на 14 травня випустив від 1 до 3 ракет "Калібр" по Тернополю.

Загалом ми бачимо, що росіяни за квітень і травень 2023 року відмовилися від масованих ракетних пусків з кораблів. Натомість вони перейшли до тактики точкових ударів з запуском до 8 ракет "Калібр", і не більше, в одному залпі. Один з таких ударів став повністю провальним для російського флоту — в ніч на 9 травня всі 8 запущених з кораблів ракет "Калібр" збили.

У відео — аналіз 240 років офіційної історії чорноморського флоту, сумнівний ювілей якого на росії відзначали 13-14 травня.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Тюремный срок грозит виновнику смертельного ДТП в Одесской области

Observan

Некоторые жители Одесской области проведут весь день без воды

Observan

Великобританія вже передала Україні 14 танків

Observan