Одесские штучки

Російський військовий корабель «Іван Хурс» пошкодили атакою дронів

Вже оприлюдненно відео з камери одного з морських дронів, які вранці 24 травня у акваторії Чорного моря атакували розвідувальний корабель російського чорноморського флоту "Іва Хурс".

У короткому ролику видно, як безпілотний катер наздоганяє російський військовий корабель з корми, потім врізається у його кормову частину з лівого борту і вибухає.

Скоріш за все, "Іван Хурс" не затонув, але отримав досить значні пошкодження.

У нашому відеоогляді аналіз цієї атаки російського корабля на основі першої інформації,доступної вдень 24 травня.

"Іван Хурс" — це новий розвідувальний корабель, збудований у 2017 році у Санкт-Петербурзі. 2018 року він навколо Європи прийшов у Чорне море. Він озброєний парою крупнокаліберних кулеметів та кількома ПЗРК, основне його оснащення — це радіоелектронне та гідроакустичне обладнання для збору інформації та радіоелектронної боротьби. Такий склад озброєння виключає можливість успішного відбиття атаки відразу кількох безпілотників.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Под Одессой подростки распивали водку в общественном месте

Observan

Иностранный турист потерялся в Одессе

Observan

​​💰В Дунайской областной больнице придумали, как распилить миллионСхему решили провернуть под видом «ремонта части здан…

Observan