Одесские штучки

Ще одного одеського бізнесмена відправляють до СІЗО за оборудки з аеропортом

ВАКС 13 вересня обрав запобіжний захід ще одному підозрюваному у справі незаконного заволодіння міжнародним аеропортом “Одеса”. Скоріш за все, це бізнес-партнер Бориса Кауфмана – Олександр Борухович (раніше мав прізвище Грановський).

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі повідомляють, що суд частково задовольнив клопотання та застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 120,7 млн грн.

Крім того, Грановський-Борухович зобов'язаний прибувати на першу вимогу до детективів, прокурора, суду, не відлучатися з Одеси без дозволу органів, здати на зберігання детективам НАБУ свій закордонний паспорт та носити електронний браслет.

Раніше ВАКС відправив під варту іншого підозрюваного у цій справі – Бориса Кауфмана – із заставою у 268,4 млн грн. (https://t.me/evreyskiemansy2023/17951)

Загалом підозри у справі отримали п'ятеро людей, зокрема колишній мер Одеси Олексій Костусєв. Борухович, якого раніше звали Олександр Грановський, вже має підозру у справі ОЗУ, яка взяла під контроль Одеську міськраду. У цій справі він вийшов із СІЗО під заставу у 124 млн. грн.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Уряд України передав заявку до ЮНЕСКО про включення центру Одесу до переліку спадщини (ВІДЕО)

Observan

Ночью грабитель атаковал молодую одесситку

Observan

На Одещині дрон пошкодив приватний будинок

Observan