Одесские штучки

США готують не менше 22 мільярдів доларів для військової допомоги Україні

У запиті Білого дому йдеться про понад 13 млрд військової допомоги та 8 млрд на гуманітарну підтримку, повідомляє Associated Press.

Загалом у запиті йдеться про 40 млрд доларів. Окрім коштів, передбачених для підтримки України, це також 12 млрд для поповнення федерального фонду реагування на стихійні лиха після серії подій цього літа, а також кошти на покращення правоохоронних заходів на кордоні з Мексикою.

Видання припускає, що цього разу затвердити кошти може виявитись складніше, ніж у попередніх випадках, через те, що республіканці у Конгресі відчувають великий тиск у тому, щоб підтримати свого однопартійця, експрезидента Дональда Трампа, який ставив під сумнів необхідність такої значної підтримки України, а серед американських виборців підтримка допомоги Україні дещо знизилась. 

Бюджетний директор Білого Д=дому Шаланда Йонг у листі до спікера Палати представників Кевіна Маккарті закликала його до швидких дій. 

Запит одразу сформували таким чином, щоб збільшити шанси на двопартійну підтримку, у тому числі таким проявом є збільшення фінансування на прикордонну охорону, що є пріоритетним питанням для республіканців. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Измаиле грабитель напал средь бела дня на пенсионерку — его оперативно задержали

Observan

В Одессе продавец обчистила кассу кафетерия

Observan

В одеському кафе обікрали відвідувачку

Observan