Одесские штучки

Третю партію шкільних автобусів отримала Одеська область

Чергова партія нових шкільних автобусів відправилася до громад Одеської області. Вони возитимуть дітей до 8 закладів освіти Андрієво-Іванівської, Городненської, Теплицької, Великоплосківської, Новоборисівської, Степанівської, Савранської, Піщанської громад. 

Це вже третя партія шкільних автобусів «Еталон» із закуплених 28. Усі вони українського виробництва, тож тут країна виграла двічі —  українські виробництва отримали замовлення, а діти новий транспорт. 

Загалом було закуплено 28 нових шкільних автобусів українського виробництва марки «Еталон», за тендерними умовами термін постачання автобусів — до 1 вересня 2023 року, а самі автобуси повинні бути виготовлені за документами не пізніше 2022 року. Це передбачало, що Одеська область закуповує вже готові автобуси, наявні у виробників чи дилерів.

На тендер заявилися дві компанії-учасника — ПрАТ "ДНІПРОПЕТРОВСЬК-АВТО" з ціною рівно 82,6 млн. гривень та ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЕТАЛОН АВТО" з ціною 82,46 млн. гривень. За результатами електронних торгів, які пройшли без зниження вартості 29 червня, остання компанія визнана переможцем — і, відповідно, буде постачати одну з модифікацій шкільних автобусів заводу "Еталон", які виробляють на заводах у Борисполі або Чернігові.

Загалом в Одеській області налічується, не рахуючи нинішньої закупівлі, 528 шкільних автобусів, які так чи інакше були придбані обласним департаментом освіти. Більшість з них придбана за кошти обласного бюджету після 2010 року, хоча збереглося кілька десятків мікроавтобусів "Газель", БАЗ-"Дельфін" та "КАВЗ" 2003-2005 рр. випуску.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесская мастерица открыла полезный психологический проект

Observan

В Иерусалиме сошел Благодатный огонь (видео)

Observan

Под Одессой оригинальным способом борются со строительным мусором

Observan