Одесские штучки

В центрі Одеси демонтували незаконну надбудову

В Одесі на вулиці Грецькій, 15, власник однієї з квартир двічі намагався звести надбудову в рівні горища. Спочатку у квартирах № 8 та № 9 були виконані будівельні роботи з демонтажу перегородок та покриття підлоги, перекриття між другим поверхом та горищним приміщенням у межах сходової клітини. Пізніше в рівні горища внутрішньодворового лівоворотнього флігелю почалися будівельні роботи із використанням дерев’яних елементів та піноблоків.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Під час комісійного обстеження було виявлено порушення та відсутність необхідної дозвільної документації.
Зокрема, земельна ділянка за цією адресою у власність чи користування рішеннями Одеської міської ради не передавалась. Дозвіл на порушення об’єкту благоустрою, містобудівні умови та обмеження не видавалися. У Реєстрі будівельної діяльності відсутня інформація щодо реєстрації або видачі дозвільних документів на проведення будівельних робіт за цією адресою.

У зв’язку з цим Управлінням ДАБК направлено лист до Приморської районної адміністрації Одеської міської ради з проханням прийняти розпорядження про демонтаж самочинно влаштованих елементів за вищевказаною адресою.

Незаконно розміщений об’єкт за адресою: вул. Грецька, 15 було демонтовано 01 червня 2023 року.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские патрульные помогли мужчине попасть в больницу

Observan

В Одессе обворовали пожилого туриста

Observan

В Одессе пропал житель столицы

Observan