Одесские штучки

В Чорному морі росіяни вбили тисячу дельфінів

З самого початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в Чорне море в Україні, Болгарії та Туреччині загинули близько 1000 дельфінів. Про це повідомляє Міністерство захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України.

Скільки таких загиблих дельфінів дрейфує в морі, достеменно не відомо. Серед причин: морські міни, вибухи, запуски ракет, низькі польоти російських винищувачів, ссавців, що травмують.

Також кораблі окупантів, які використовують акустичні сигнали гідролокатора, заважають орієнтуванню дельфінів. Окрім цього через підрив Каховської ГЕС у Чорне море та дельта Дніпра потрапило близько 15 мільярдів кубічних метрів прісної води. Це порушило їх екосистеми та призвело до значного опріснення моря. Минокружение створило нові методики документування шкоди довкіллю.

"Це був новий для Мінсередовища виклик військового часу. Ми створили ці методики, тому що не можемо втратити жодної інформації про екологічні злочини. Наш досвід роботи в умовах війни – унікальний і корисний державам на всіх континентах”, – сказав заступник Міністра захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области подстрелили прохожего

Observan

Военная контрразведка СБУ предупредила спецоперацию ФСБ по дискредитации украинской армии

Observan

Одесских водителей предупредили о ситуации на дорогах города

Observan