Одесские штучки

В лікарні на Одещині відкрили гінекогологічний кабінет безбар’єрного доступу

Саратська центральна лікарня, що на Одещині, продовжує створювати комфортні умови для усього населення, включаючи пацієнтів із особливими потребами.  Нещодавно у медзакладі  відбулося відкриття гінекологічного кабінету, облаштованого гінекологічним кріслом з регулюванням висоти, кушеткою, спеціальними опорами – поручнями, підіймальним пристроєм, комп’ютерною технікою та новими меблями.

Про це повідомляє «Бесарабія INFORM».

«Кабінет безбар’єрного доступу враховує потреби жінок з інвалідністю, жінок літнього віку та інших вразливих верств населення в отриманні послуг із сексуального та репродуктивного здоров’я. Тепер за медичною допомогою можуть звернутися всі жінки, незалежно від способу пересування (крісло колісне, протези, милиці), з порушенням опорно-рухового апарату, наявності різних вад та захворювань», – зазначили у Саратській лікарні.

Додамо, відкриття кабінету відбулося завдяки співпраці обласного Департаменту охорони здоров’я та благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї».

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

«Одесгорэлектротранс» сэкономил свыше 23 миллиона гривен за счет обновления подвижного состава

Observan

СБУ провела в Одессе антитеррористические учения

Observan

Колядки в трамвае: в Одессе отметили Рождество(видео)

Observan