Одесские штучки

В Одесі чоловік битою побив знайому

В Одесі жінка закидала балкон знайомого  чоловіка яйцями за те, що він вдарив її друга. У відповідь чоловік побив її битою.

Про це стало відомо з вироку Приморського районного суду Одеси, передає Українська Служба Інформації.

Це сталося ще у 2021 році на вулиці Говорова. Чоловік прокинувся через те, що плакала його маленька донька та будила дружина. Вони розповіли, що по трубі на балкон намагався залізти чоловік, а його супутниця закидала їх балкон яйцями. Розлючений голова родини вибіг з битою в руках на вулицю та накинувся на хуліганів, але чоловіка наздогнати не зміг, тож удар отримала жінка.

В суді побита розповіла, що знайома з чоловіком який її побив. Нібито він приревнував свою жінку до їх близького друга та вдарив його по голові. Але друг не захотів йти в поліцію, тож вони самі вирішили помститися. Обидві сторони сказали, що жалкують через те, що не пішли у поліцію. Чоловік з битою розповів, що відразу пропонував парочці 400 доларів і що діяв на емоціях. Але ті відмовилися, тому що жінка заявила, що потребує ще й морального відшкодування.

За рішенням суду чоловік має заплатити 22 тисячі за лікування та 10 тисяч за моральну шкоду.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе демонтировали запрещенную рекламу

Observan

На Одещині спалахнув гараж з автомобілем

Observan

В городе под Одессой построят штаб ежегодных украинско-американских учений

Observan