Одесские штучки

В Одесі демонтували величезний незаконно побудований балкон

В Одесі на академіка Вільямса, 48/2 стало на один цар-балкон менше.
Про це повідомляє депутат Одеської міської ради Олександр Авдєєв.
Таке прикрашання будинку стало можливим завдяки дружнім діям двох сусідів. Проте, Управління ДАБК не оцінило архітектурне рішення без жодних дозвільних документів.

Тому, керуючись Порядком організації заходів з демонтажу незаконно розміщених об’єктів, споруд та елементів його було демонтовано.

Якщо коротко:

 15 травня було проведено комісійне обстеження разом представниками управління ДАБК, Київської районної адміністрації, Департаментів земельних ресурсів, архітектури та містобудування, з благоустрою міста. Було встановлено влаштування дворівневого металевого каркаса впритул до фасадних стін двох квартир на першому, а другому поверсі за вказаною адресою.

Земельна ділянка, на якій влаштовано вищевказані конструкції, рішеннями Одеської міської ради у власність або користування не надавалась.

Департаментом благоустрою міста проєкт на проведення робіт та порушення благоустрою не узгоджувалися, дозвіл на порушення об’єкта благоустрою не видавався.

Згідно з реєстром будівельної діяльності відсутня інформація щодо наявності дозвільних документів на виконання підготовчих та будівельних робіт.

Департаментом архітектури та містобудування містобудівні умови та обмеження на проєктування не зареєстровані.

Управління ДАБК направило листа до Київської районної адміністрації щодо демонтажу самочинно влаштованих елементів за вищевказаною адресою.

Вже за день таке розпорядження було видано.

«Зі свого боку звертаюсь до одеситів: не витрачайте кошти на такі сумнівні прибудови», — зазначив Авдєєв.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесі благодійний фонд передав на фронт вантажівки (ФОТО)

Observan

Одесситов просят сидеть дома и быть осторожными

Observan

В городе под Одессой проведут книжную ярмарку

Observan