Одесские штучки

В Одесі для відомого житлового комплексу побудують власну котельню

В Одесі міська влада продовжує працювати над вирішенням проблемного питання у ЖК «Смарагд» на вулиці Академіка Сахарова, де гостро стоїть питання забезпечення будівлі опаленням.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.
Мер Одеси Геннадій Труханов провів чергову зустріч із жителями будинку.

Наразі основною проблемою є відсутність частини обладнання в котельні, що унеможливлює подачу теплової енергії мешканцям будинку. Власником приміщення котельної є приватна особа. Також керуюча компанія має заборгованість перед АТ «Одесагаз».

«На жаль, ОСББ та приватна компанія, яка є власником котельні, не змогли досягнути жодних домовленостей. Тому ми розглянули альтернативні варіанти вирішення питання. Ми прийняли рішення, що міська влада побудує власну модульну котельню для цього будинку.  Це довгий процес, у цьому сезоні це реалізувати неможливо. Тим не менш, сьогодні наші служби спільно із ДТЕК проводять роботи для того, щоб ЖК залишався якомога довше з електроенергією», — повідомив Одеський міський голова.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одеській області молодик спробував підкупити прикордонників

Observan

В час пик одесские водители рискуют попасть в пробку

Observan

В Одессе цветут красивые экзотические деревья

Observan