Одесские штучки

В Одесі електрика буде лише в «білі» години графіку

23 січня в енергосистемі України зберігається значний дефіцит електроенергії після російських атак.  Для Одеської області виділені наступні ліміти.

Ліміт з 00:00 до 07:00 – 411,56 МВт. Це – 34% від загальної  потреби області, 25% з яких споживає критична інфраструктура. Через це до 7 ранку 23 січня в області застосовуватимуть екстрені відключення світла.

Ліміт з 7:00 до 24:00 – 580,18 МВт. За поточних погодних умов та рівня споживання електроенергії споживачами, цього ліміту буде достатньо для застосування графіків стабілізаційних відключень. Проте, світло буде лише в гарантовані години білої зони. 

Дізнатися коли відбуватимуть відключення/включення світла за вашою адресою під час стабілізаційних відключень ви можете на сайті ДТЕК Одеські електромережі: До цілодобових графіків стабілізаційних відключень ОСР зможе повернутися коли знизиться дефіцит електроенергії в країні і НЕК Укренерго зможе надати більші ліміти споживання на область.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Все одесские детсады работают в штатном режиме — мэрия

Observan

Приезжие преступники промышляли грабежами в Одессе

Observan

Некоторые одесситы останутся в субботу без электроэнергии

Observan