Одесские штучки

В Одесі хворі на цукровий діабет діти безкоштовно отримають інсулінові помпи

Інсулінові помпи вже закуплені, їх придбали за кошти міського бюджету за програмою «Здоров’я».

Як повідомили в одеській міськраді, медичні пристрої для введення інсуліну придбані за кошти місцевого бюджету вперше, передає Українська Служба Інформації.

За даними медиків, в Одесі проживає 370 дітей, які мають інсулінозалежний діабет 1 типу. Для них було створено список очікування та визначена черговість для отримання інсулінових помп.

Першу партію пристроїв з розхідниками міськрада закупила ще в липні та наразі розпочато їх установлення дітям з діабетом 1 типу.

Помпова інсулінотерапія – це найшвидший та найефективніший метод компенсації діабету, який забезпечує безперебійне надходження потрібної кількості інсуліну в організм без ін’єкцій. Це комфортно для дітей та батьків, а також запобігає  ускладненням.

Встановлення помп проводиться амбулаторно, розповіли в мерії, без потреби в госпіталізації в лікарні, на базі денного стаціонару центру Резніка. Тут також діє «Школа діабету», де діти отримують кваліфіковану медичну допомогу та психологічну підтримку.

«Сьогодні ми забезпечуємо нову якість життя дітей з діабетом та їх сімей. Це – частина комплексної підтримки, яка надається одеситам за рахунок міських програм», – зазначила віцемер Одеси Світлана Бедрега.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе у пляжа Ланжерон выделяют более половины гектара земли владельцам дельфинария

Observan

На росії поглиблюється тотальна економічна криза через санкції

Observan

В Одессе появился уникальный музей

Observan