Одесские штучки

В Одесі комунальники ліквідовують наслідки негоди

Сьогодні, 28 березня, сильними поривами вітру в Одесі повалило дерева. Внаслідок деревопаду пошкоджено припарковані автомобілі, знеструмлено високовольтну лінію, зупинено рух деяких трамвайних маршрутів та травмовано літню жінку.

Станом на 15:00 в Одесі вже повалено 19 дерев та 4 великі гілки. На місці падіння дерев працюють комунальні служби, передає прес-служба Одеської міської ради.

Як повідомляв ВОЛНОРЕЗ, на вулиці Чорноморського козацтва через падіння дерева тимчасово не функціонують трамвайні маршрути №1 і №7. А на Люстдорфській дорозі уже відновили рух трамваї №27, які тимчасово не курсували через падіння гілки дерева.

Також через сильні пориви вітру була тимчасово знеструмлена високовольтна лінія, що живить Київський та Малиновський райони міста Одеси. Енергетики оперативно полагодили обладнання і просять громадян у разі відсутності електроенергії повідомляти в ДТЕК Одеські електромережі.

Фото: Суспільне та Одеська міська рада.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области появилось удивительное новогоднее дерево

Observan

В Одессе разыскивают пропавшую 17-летнюю девушку

Observan

В Одесской области произошла кража с проникновением

Observan