Одесские штучки

В Одесі обмежено рух тролейбусів (ВІДЕО)

З технічних причин, можливо, пов'язаних з ранковим ударом російськими безпілотниками іранського виробництва, в Одесі був обмежений рух тролейбусів. Як пояснив мер Одеси, після російського удару по місту, частина вулиць перекрита для руху, і тому звичайним шляхом на частину маршрутів тролейбуси не можуть виїхати з депо. 

На всі маршрути зранку вийшло всього 34 машини при тому, що звичайно у вихідні дні працює приблизно 50-60 тролейбусів. Маршрути №7, №9 та №10 курсували за зміненими скороченими трасами.

Ось як зранку розподілили ті тролейбуси, що вийшли на лінію:

— маршрут №2 — 1 машина
— маршрут №3 — 4 машини
— маршрут №7 — 2 машини
— маршрут №8 — 7 машин
— маршрут №9 — 8 машин
— маршрут №10 — 8 машин
— маршрут №12 — 4 машини

Станом на 14 годину на всіх маршрутах перебуває 36 машин. Тролейбуси №7, №9, №10 від житлових масивів ім Таїрова та Черьомушки йдуть звичними трасами до 5-ї ст. Великого Фонтану, потім кільцем по Фонтанській дорозі, вул. Сегедській, пр. Гагаріна, пр. Шевченка, пл. 10-го Квітня, вул. Черняховського. Також 2 машини тролейбусного маршруту №7 курсують від кінцевої по вул. Новосельского по вул. Новосельского, Троїцькій, Рішельєвській, Пушкінській лише до залізничного вокзалу.

У відеосюжеті — наш огляд ранкового удару безпілотниками іранського виробництва по Одесі.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе установили скульптуру кошки Софы (ФОТО)

Observan

Начало ремонта двух участков автотрассы Р-33 в Одесской области затягивается

Observan

Глава «Муниципальной варты» Одессы Кузнецов вымогает деньги у бизнесменов через благотворительный фонд

Observan