Одесские штучки

В Одесі оштрафували аптеки, які завищили ціни на соціально значущі товари

В Одесі виявили порушення державного регулювання цін на соціально значущі товари в аптечних мережах.

Про це повідомляє пресслужба ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області.

Так, у квітні 2023 року до Головного управління Держпродспоживслужби на Одещині надійшло два звернення від споживачів щодо підвищення аптечними закладами роздрібних цін на воду мінеральну негазовану, яка входить до переліку соціально значущих товарів.

На підставі звернень Головне управління провело дві позапланові перевірки цін в аптеках. Як виявилось, порушувалися вимоги. За реалізації води роздрібні ціни зростали більш ніж на 5% за відсутності декларування зміни роздрібних цін.

Так, наприклад, встановили, що в одній з аптек вартість води мінеральної негазованої «Моршинська» збільшувалася більш ніж на 5%, а саме:

— «Моршинська» мінеральна негазована 1,5 літра – з 12,46 гривень до 17,27 гривень або на 38,6%;

— «Моршинська» мінеральна негазована 0,75 літра – з 9,90 гривень до 21,90 гривень або на 121,2%;

— «Моршинська» мінеральна негазована 0,5 літра – з 8,75 гривень до 13,30 гривень чи на 52% без декларування зміни роздрібних цін.

У Реєстрі роздрібних цін немає інформації про декларування змін роздрібних цін. Аптеки оштрафували. Посадовців, винних у допущених порушеннях, притягнули до адміністративної відповідальності.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе произошла авария с пострадавшими

Observan

Очередные одесские чиновники попались на взятке

Observan

Жительница Одесской области отправила сожителя за решетку

Observan