Одесские штучки

В Одесі оштрафували відому паливно-торгову фірму

У березні 2021 року було проведено планову перевірку характеристик автомобільного бензину та дизельного палива на АЗС № 7 «Укр-Петроль» у місті Одеса і встановлено порушення норм Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив.

Про це повідомляють в Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу.

Суб`єктом господарювання не виконано у встановлений термін вимоги посадових осіб інспекції, а саме не надано в строк інформацію про стан виконання рішень про вжиття обмежувальних заходів, тому було винесено постанови про притягнення до адміністративної відповідальності на загальну суму 340 тисяч гривень.

З огляду на те, що у визначений строк штраф не було перераховано до бюджету, інспекція звернулась до суду із позовом про накладання санкцій в судовому порядку.

Рішенням Волинського окружного адміністративного суду позов інспекції задоволено та на даний час суму штрафу стягнуто у повному обсязі.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе пресекли работу проката гидроциклов

Observan

Одесские полицейские задержали серийного грабителя

Observan

В Одессе на горячем задержали наркокурьера

Observan