Одесские штучки

В Одесі поліцейські жорстоко побили затриманих

Поліцейські, під час патрулювання Малиновського району Одеси у складі екіпажу автопатруля, зупинили транспортний засіб. Під час спілкування з приводу зупинки авто, між одним з правоохоронців та пасажиром виник словесний конфлікт, внаслідок чого патрульні, без будь-яких законних підстав та попередження, повалили водія та пасажира на асфальт обличчям донизу.

Інцидент трапився в січні поточного року, повідомили в пресслужбі Одеської обласної прокуратури.

В подальшому, на пасажира авто, яким виявився батько водія похилого віку, надягли кайданки та доставили до відділу поліції для складання адміністративних матеріалів.

Незважаючи на те, що потерпілий не чинив ніякого супротиву, у відділку двоє з патрульних продовжили словесно ображати та наносити удари по ногам, тулубу і голові чоловіка.

Внаслідок таких протиправних дій правоохоронців потерпілий отримав численні садна обличчя та перелом лівого наколінника.

Наразі двох обвинувачених звільнено з правоохоронних органів, а їх спільнику за результатами службового розслідування оголошено догану.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области жестоко избили женщину

Observan

Казармы для 28-й бригады в поселке Черноморское под Одессой строили с нарушениями

Observan

В цирку на Одещині діти отруїлися солодощами

Observan