Одесские штучки

В Одесі працівники кладовища без дозволу перепоховали померлу жінку

В Одесі жінка поховала свою матір на Західному кладовищі, а коли прийшла на поминки, то на місці її захоронення виявила могилу іншого чоловіка. Натомість місце перепоховання матері жінка розшукала на тому ж цвинтарі, але в іншому місці.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

За даним фактом дізнавачі розпочали провадження за ознаками статті 356 Кримінального кодексу України. Йдеться про самоправство, тобто самовільне, всупереч установленому законом порядку, вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється окремим громадянином або підприємством, установою чи організацією, якщо такими діями була заподіяна значна шкода інтересам громадянина, державним чи громадським інтересам або інтересам власника. Згідно із санкцією статті за вказані дії передбачене покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (до 850 гривень) або  виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до трьох місяців.

Наразі поліцейські встановлюють повні обставини події та причетних до неї осіб.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

У жителя Одесской области изъяли крупную партию наркотиков

Observan

В Одессе снизилось количество госпитализаций больных COVID-19

Observan

Разведка выявила полную небоеспособность русских кораблей на Каспийском море (ВИДЕО)

Observan