Одесские штучки

В Одесі приберуть пам’ятник відомому письменникові

Монумент відомому письменникові Льву Толстому, що на одноіменній площі в Одесі, перенесуть в інше місце.

Про це йдеться у відповіді одеської мерії на запит громадської організації «Деколонізація.Україна», повідомляє Українська Служба Інформації.

За рішенням міської історико-топонімічної комісії від 16 березня, пам’ятникЛьву Толстому перенесуть з однойменної площі до спеціально облаштованого музейного простору просто неба в Одесі.

Про це йдеться у відповіді за підписом Івана Ліптуги, в.о. директора департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради.

Як відомо, у старій частині Одеси є вулиця Льва Толстого (вулиця носить його ім’я з 1923 року), яка виходить на площу імені того ж російського письменника – саме на площі знаходиться пам’ятник.

Лев Толстой був в Одесі проїздом у 1854 році, але чому на честь нього назвали саме цю частину міста невідомо. Пам’ятник з мармуру та граніту було відкрито в Одесі в день народження російського письменника 9 вересня 1968 року.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Скандальный директор Одесского худмузея возомнил себя президентом — фотофакт

Observan

Через Одеську область в Молдову намагалися перевезти літак

Observan

НАТО передает Украине системы ПВО, в том числе зенитные ракеты

Observan