Одесские штучки

В Одесі проходить виставка про Антарктиду


В Одесі в творчому просторі «Діалоги» проходить виставка художніх робіт випускників «Антарктичної школи».

Про це в Фейсбуці повідомив Національний антарктичний науковий центр.

«Цей проєкт Національний антарктичний науковий центр та «Діалоги» започаткували в грудні 2022 року. Школа була створена насамперед для дітей-переселенців, щоб вони вживу могли дізнатися більше про тварин і рослин крижаного континенту, а також про діяльність українських науковців в Антарктиді. Діти слухали лекції від українських полярників про загадковий антарктичний світ та протягом 5 тижнів разом з професійними художниками малювали своє бачення життя у найвіддаленішому куточку планети», — зазначено у дописі.

Загалом до проєкту долучилися 27 дітей з Миколаєва та Миколаївської області, Херсона та Херсонської області, Маріуполя, Дніпра та Куп’янська (Харківська область), а також Одеси і Одеської області. Вік учасників – від 7 до 14 років.

Виставка триватиме до 28 січня 2023 р., робочий час – з вівторка до суботи з 12:00 до 18:00. Адреса: творчій простір «Діалоги» м. Одеса, Соборна площа, 2.

Вхід безкоштовний.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситов предупредили об изменении порядка выдачи препаратов инсулина

Observan

В Одесской области до смерти забили мужчину

Observan

В Одессе разоблачили автоугонщика

Observan