Одесские штучки

В Одесі проводять безоплатну вакцинацію детей проти високоонкогенного вірусу

В Одесі розпочали безоплатну вакцинацію проти вірусу папіломи людини. Для щеплень використовується вакцина Гардасил, яка забезпечує ефективний захист від чотирьох найбільш поширених видів вірусу папіломи, що найчастіше спричиняють онкозахворювання репродуктивної системи. Вакцину придбано за кошти муніципального бюджету Одеси в рамках Міської цільової програми «Здоров’я».

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Перші щеплення від вірусу папіломи людини вже зроблені в дитячих міських поліклініках Одеси. Вакцинація проводиться двократно з інтервалом між дозами від 6 до 12 місяців, кошти на другу дозу вже закладені в міському бюджеті Одеси.

«Вакцинація від вірусу папіломи людини є золотим стандартом профілактики онкопатології в світі. Науково доведено, що щеплення дітей від вірусу папіломи кратно знижує шанси захворіти на рак шийки матки та статевих органів у дорослому віці. Чудово, що медицина Одеси йде в ногу з кращими світовими практиками», — зазначив очільник Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради Левон Нікогосян.

Щоб щепити дитину від вірусу папіломи людини, треба звернутися до педіатра, з яким укладено декларацію. Вакцинацію безоплатно проходять діти від 9 по 14 років — в цей період щеплення максимально ефективне.

Інші охочі зробити щеплення можуть закупити вакцину власнокошт в аптечній мережі Одеси, зокрема в муніципальних аптеках Комунального підприємства «Одесфарм».

Наразі вакцина наявна за наступними адресами:
— вул. М’ясоєдовська, 32, тел. (048) 788-10-03;
— вул. Троїцька, 38, тел. (048) 771-04-43;
— вул. Академіка Заболотного, 32а, тел. (048) 788-10-04;
— вул. Паустовського, 21-а, тел. (048) 770-93-17;
— вул. Академічна, 14, тел. (048) 702-72-05;
— вул. Левітана, 62, тел. (048) 788-28-97.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе потратят почти 44 миллиона на 31 проект общественного бюджета

Observan

В США на 104-м году жизни умер актер Кирк Дуглас

Observan

Одесские пограничники поймали преступницу из РФ

Observan