Одесские штучки

В Одесі та Києві затримали двох колаборанток з Херсону

Серед затриманих – мешканка Херсона, яка під час окупації міста влаштувалась до створеного загарбниками “обласного пенсійного фонду”. Там зловмисниця була задіяна у виконанні вказівок москви щодо запровадження “рубльової зони” в регіоні.

Встановлено, що фігурантка змушувала людей похилого віку отримувати пенсії у російській валюті. Після звільнення міста зловмисниця втекла до Одеси, де її затримали контррозвідники СБУ.

Під час обшуків за місцем її тимчасового проживання виявлено готівку в російських рублях, яку окупанти нарахували їй як “зарплату”.

Також затримана колишня очільниця одного з “відділів” створеного агресором “басейнового управління водних ресурсів Херсонської області”. На цій “посаді” вона брала участь у налагодженні водопостачання для потреб окупаційних угруповань рф, які були дислоковані на тимчасово захопленій території регіону. Для цього вона сформувала штат відділу і закликала місцевих жителів приєднуватися до лав псевдоустанови.

Перед звільненням обласного центру колаборантка втекла до Києва, де планувала “загубитись” серед мешканців столиці та таким чином уникнути правосуддя. Однак співробітники СБУ встановили її місцеперебування і затримали.

Наразі обом фігуранткам повідомлено про підозру за ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Смертельное ДТП произошло в Одесской области

Observan

Возле одесской «Книжки» появилось изображение Михаила Шуфутинского

Observan

В Одесской области оштрафовали двух матерей-одиночек за невыполнение родительских обязанностей

Observan