Одесские штучки

В Одесі тяжко поранили чоловіка

Один рік обмеження волі з іспитовим строком на один рік отримав одесит за побиття знайомого.

Про це стало відомо з вироку Суворовського суду, передає Українська Служба Інформації

Чоловік почав бити хазяїна квартири та схопився за ніж, але і його знайомий оборонявся та теж взяв ножа. Тоді гість вдарив його стільцем, а опонент його вкусив.

Чоловік запропонував знайомому піти до нього, оскільки той не встигав повернутися додому до комендантської години. Вдома чоловіки випили та між ними почався конфлікт, а потім — бійка. У якийсь момент підсудний (хазяїн квартири) встиг вдарити гостя ножем та нанести травми: пробив ножем внутрішню грудну артерію та верхню частку легені. Після того, як він зрозумів, що гість отримав важке поранення, він викликав швидку допомогу.

Потім чоловік повністю відшкодував збитки потерпілому, сплатив за його лікування, оскільки почував себе винним. У скоєному розкаявся.

За рішенням суду він отримав 1 рік обмеження волі, але з урахуванням відбутого покарання час його попереднього ув`язнення чоловіка відпустили, але призначили 1 рік обмеження волі з іспитовим строком на 1 рік.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На Одещині мешкають тварини, яких майже неможливо побачити

Observan

Мобильный телефон помог одесситке разыскать угнанное авто

Observan

Порт под Одессой при новом руководителе увеличил скорость обработки грузов

Observan