Одесские штучки

В Одесі відкрили центр стресостійкості

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» відкрито Одеський міський центр стресостійкості.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Це спільний проєкт міської влади, Ізраїльської коаліції щодо роботи з травмою та Єврейських федерацій Північної Америки.

«Наразі це дуже важливо. Багато людей щодня переживають стресові ситуації. І нам потрібні професіонали, які зможуть працювати з психологічними травмами як зараз, під час повномасштабного вторгнення, так і після Перемоги України», — зазначив Геннадій Труханов.

«Наша організація працює більш ніж 20 років. За цей час ми напрацювали ефективну методику і готові ділитися досвідом. Перш за все ми навчаємо фахівців, які знаходяться на першій лінії надання послуг населенню: вчителів, медичних працівників, рятувальників та інших. Вони не стають психологами, ми даємо їм знання і навчаємо  простих навичок, як допомогти собі та іншій людині», — пояснив міжнародний експерт з роботи з травмою, консультант проєктів ООН та Ради Європи Алекс Гершанов.

Найближчим часом у кожному районі міста на базі муніципальних закладів освіти, охорони здоров’я або соціального захисту будуть створюватися філіали Одеського міського центру стресостійкості.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские бюветы перешли на летний график работы

Observan

Под Одессой с памятника архитектуры смывают граффити

Observan

Іноземець викрав у одесита мопед

Observan