Одесские штучки

В Одесі відкрили хаб для ветеранів

В Одесі відкрито фронт-офіс сервісного центру «Ветеран-ХАБ», де надаватимуться адміністративні, соціальні та консультативні послуги ветеранам. У фронт-офісі вже працюють два адміністратори центру надання адмінпослуг, два адміністратори з надання соціальних послуг, а також прийом здійснюватимуть представники пенсійного фонду та КУ «Ветеран-ХАБ». 

«Ми відкриваємо ветеран хаб у центрі надання інтегрованих соціальних послуг. Наша мета — створити єдиний координаційний центр для комфорту тих, хто захищав чи продовжує захищати нашу країну від агресора», — сказав Геннадій Труханов.

Представники профільних організацій підписали Меморандум про взаємодію у сфері реалізації ветеранської політики через простір для ветеранів «Ветеран-ХАБ». Крім того, разом з ГО «Національна рада з охорони здоров’я та безпеки» в Одесі реалізується проєкт доставки ветеранів війни, осіб з інвалідністю з місця проживання до медичних та соціальних установ міста з використанням спеціального транспорту та пристроїв для візків.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Минздрав отменил указ о незаконном увольнении Валерия Запорожана с поста ректора Одесского медуниверситета

Observan

В Одеській області сталася ДТП, є постраждалі

Observan

За 2023 рік порти Одеської області експортували вже майже 1,8 мільйона тон вантажів

Observan