Одесские штучки

В Одесі відновлюють подачу електроенергії (ВІДЕО)

Ремонт пошкодженої вчора після удару іранських дронів-камікадзе енергетичної інфраструктури йде такими темпами, що зараз, за словами голови Одеської військової адміністрації Максима Марченка, залишаються без світла ще до 300 тисяч мешканців Одеси та Одеської області.

Вчора вдень повністю знеструмленими залишалися півтора мільйона мешканців Одеси та Одеської області.

Огляд подій цього блекауту — у нашому відеоогляді.

 

Ще вдень 10 грудня чиновники в "Укренерго" заявляли, що відновити подачу електрики буде складно — це займе більше часу, ніж звичайно. Ремонт електромереж йшов таким чином, що вже увечері 10 грудня в ряді районів Одеси почали вмикати електрику. Тобто, енергетики працюють — і мають позитивний результат. І вже у середині дня 11 грудня енергетики змогли повернутися до можливості подавати струм у всі райони Одеси, але з обмеженнями — до тої ситуації, яка була перед ударом 10 грудня.

Вранці 11 грудня в деяких районах Одеси на кілька годин припинялася подача води. Та у середині дня все відновили. Працюють всі 11 великих котелень та більше 100 з 146 малих. Поступово відновлюють подачу електроенергії у всіх районах Одеси та у околицях міста..

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Жителі спального району Одеси залишаться без води

Observan

Два человека пострадали на пожаре в Одесской области

Observan

Вкусно и полезно: одесситка выпекает безглютеновые рождественские сладости

Observan