Одесские штучки

В Одесі відреставрували старовинні двері

Одеський проєкт «1000 дверей» відновив ще одні історичні двері дореволюційних часів. Цього разу під реставрацію потрапили двері Фішеровича зразка 1882 року, встановлені у будинку за адресою вулиця Дегтярна, 13. 

Про це повідомили у пресслужбі проєкту.

Після реконструкції у дверях з’явилося нове скло з декоративною обв’язкою світлових отворів обох стулок. Крім того, майстри відновили карнизи і стулкові планки з боку подвір’я та під’їзду, відтворили відбійники з латунними вставками, відреставрували латунні ручки та просочили олією новий поріг, прикрашений латунним коробом.

Завдяки доводчику активної стулки двері тепер плавно і щільно зачиняються, а електро-ригельний замок забезпечить під’їзду безпеку навіть у разі відключення світла. Двері неактивної стулки надійно закриваються на реставровані шпингалети, що входять в отвори з нержавіючої сталі, які закріплені на шурупи з нержавіючої сталі. Захист і об’єм дверей кольору темного горіха забезпечує покриття лазур’ю від ультрафіолету, олією та поліролем із воском. Також в авторському кольорі, знайденому в ході дослідження, відтворили декоративну гіпсову тягу, що обрамляє двері.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Николаеве зерновоз сбил велосипедиста

Observan

В Одесской области продолжаются поиски пропавшего подростка

Observan

«Укрзализныця» планирует закрыть одну из линий железной дороги в Одесской области

Observan